Bieżnia BE06 to technologia XXI wieku, nowoczesna, lekka i intuicyjna w obsłudze.

Wykorzystując design nowoczesnych telefonów komórkowych, bieżnia została zaprojektowana w najbardziej eleganckiej formie, cienkiej podstawie z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera i podłokietników. Po pionowym postawieniu, bieżnia zajmuje jedynie 0,06m2 powierzchni. BE06 jest bardzo lekka i poręczna, co umożliwia swobodny transport oraz przechowywanie w dowolnym miejscu.

Mało miejsca w domu ? Wypożycz małą Bieżnię HMS BE06 !

Małe dziecko w domu ? Wypożycz cichą Bieżnię HMS BE06 !

Lubisz prostotę i piękny surowy wygląd ? Wypożycz nowoczesną Bieżnię BE06 !

Bieżnia HMS BE06 posiada intuicyjny system rozpoczynania treningu oraz nowoczesny system kontroli prędkości. Wystarczy wejść na pas bieżny, by włączyć ten niesamowity sprzęt. Kiedy znajdziemy się bliżej wyświetlacza, prędkość wzrośnie, natomiast bliżej tylnej części bieżni, prędkość się zmniejszy. Wyświetlacz informuje o dystansie, czasie treningu oraz ilości wykonanych kroków. Model jest bardzo cichy, poziom hałasu wynosi zaledwie 65dB.

WAŻNE : Bieżnia przeznaczona dla osób z wagą do 100kg. Prędkość maksymalna: 6 km/h

PROMOCJA : Zostań testerką nowej bieżni Sky Walk Be06

Wypożycz bieżnię na 3 miesiące, a po zwrocie lub wykupie na własność i zamieszczeniu swojej opinii na naszej facebookowej stronie otrzymasz od nas w prezencie SmartWatcha