Jest takie urządzenie fitness , którego kompletnie nie doceniamy.
Pewnie dlatego, że się nie wywyższa , a wręcz przeciwnie trzeba uważać , żeby się o niego nie potknąć 😉
Angażuje aż 90 procent mięśni. Jak żadne inne jest mistrzem w spalaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Pół godzinny trening spala ok 400 kalorii czyli ok 2-3 razy więcej niż jazda na rowerze.
Oprócz wielu zalet , kobiety z małym biustem mogą się w nim zakochać ze względu na to iż udowodniono, że regularne ćwiczenie na nim wpływa na jego powiększenie.
To doskonałe urządzenie cardio , budujące naszą wytrzymałość i wydolność znacznie lepiej niż bieżnia , rower czy orbitrek.
Wpływa korzystnie na pracę układu krążeniowo-oddechowego i wzmacnia mięsień sercowy.
Doskonałe w rehabilitacji wielu kontuzji i urazów. Zaraz po pływaniu, ćwiczenie na nim jest drugim , które odciąża tak dużą ilość stawów.

Jeśli myślisz o ukształtowaniu sylwetki , zbudowaniu siły i wytrzymałości polecamy z całego serca ERGOMETR WIOŚLARSKI czyli WIOŚLARZ

Wykaz mięśni zaangażowanych podczas ćwiczenia na WIOŚLARZU : Prostownik grzbietu , prosty brzucha, naramienny przedni i tylny, piersiowy większy, grzbietu, obły większy, mięsień dwugłowy ramienia, ramienny, ramiennopromieniowy, trójgłowy ramienia, zginacze dłoniowe i grzbietowe nadgarstka, mięsień prosty uda, mięsień napinający powięź szeroką, krawiecki, półbłoniasty, półścięgnisty, czworogłowy uda, trójgłowy łydki i piszczelowy przedni.

Zapraszamy do ZAMAWIANIA