Dlaczego wypożyczamy ?
Powodów jest wiele w zależności od okoliczności. Jednak jest pewna, jedna wspólna cecha wypożyczania.
Nie ma sensu kupować czegoś co potrzebujemy tylko na dzień , tydzień czy miesiąc !
Teoretycznie wypożyczenie nie jest tanie ale gdy weźmie się pod uwagę okoliczność związaną z faktem na jak długo coś potrzebujemy to absolutnie jest bardziej OPŁACALNE NIŻ KUPOWANIE !

Orbic Polska obserwuje i analizuje zachowania klientów kupujących sprzęt fitness. Wynika z nich , że zdecydowana większość osób po zakupie orbitreka , roweru stacjonarnego , wioślarza lub bieżni przestaje ćwiczyć na zakupionym sprzęcie po ok 30 dniach. Jeśli nam nie wierzysz z pewnością znasz kogoś kto taki sprzęt kupił . Skontaktuj się z nim i zadaj mu te 3 pytanie prosząc o szczerość :

1. Jak dawno kupił sprzęt ?

2. Jak często OBECNIE na nim ćwiczy ?

3. Ile kosztował ich sprzęt ?

Gdy poznasz odpowiedzi wnioski wyciągniesz sam. U nas zawsze możesz wypożyczyć i zwrócić . Ale możesz też wypożyczyć i wykupić na własność . My gwarantujemy Ci , że CAŁA zapłacona kwota za wypożyczenie pomniejszy cenę wykupu sprzętu. To nasz autorski pomysł ,  nazywa się SYSTEMem ORBIC.  Dodatkowa korzyść którą daje SYSTEM ORBIC jest taka ,że jako klient naszej wypożyczalni do obliczenia ceny wykupu zastosujemy specjalny rabat , którego nie otrzymałbyś kupując sprzęt . To zachęta do mądrego , świadomego kupowania.

Orbic Polska nie zostawia swoich klientów ze sprzętem za kilkaset lub kilka tysięcy złotych , który staje się najdroższym domowym wieszakiem lub pochłaniaczem kurzu.

TUTAJ inne nasze wpisy