Nadeszły chłodniejsze dni . Mimo to zawsze namawiamy do znalezienia czasu by wyjść na świeże powietrze i przynajmniej pospacerować . Czasem jednak zwyczajnie się nie chce , szczególnie wtedy gdy za oknem deszcz. Możemy jeszcze skorzystać z klubu fitness . To też dobry pomysł. Ale to od Was otrzymujemy sygały , że i tam nie czujecie się komfortowo tak jak kiedyś.

My jesteśmy gotowi ! Jako jedyni wysyłamy sprzęt na terenie całej Polski. I wciąż nieustannie tłumaczymy , że warto mocno przemyśleć to czy chcecie kupić orbitreka , rowerek czy inny sprzęt , czy też wypożyczyć.

To my kilka lat temu zobiliśmy badania ankietowe wśród tych, którzy kupili sprzęt fitness by dowiedzieć się jak często z niego korzystali po tygodniu , po miesiącu i po trzech miesiącach. Niestety , ok 80% osób systematycznie , z każdym dniem , tygodniem i miesiącem ćwiczyło coraz rzadziej. Wnioski wyciągnijcie sami pamiętając o tym że wypożyczając sprzęt w Orbic Polska możecie po miesiącu lub trzech zadecydować czy chcecie :

  • zwrócić sprzęt
  • przedłużyć wypożyczenie
  • wykupić sprzęt na własność z zaliczeniem wpłaconej kwoty za wypożyczenie

Za ten ostatni punkt jesteśmy najbardziej chwaleni i doceniani przez naszych klientów.