Dlaczego wypożyczalnia orbitreków w Warszawie cieszy się tak dużym zainteresowaniem ? Z jednej strony w mieście mnóstwo jest klubów fitness , z drugiej mnóstwo osób korzysta z domowych sprzętów fitness.

Wysłaliśmy do części naszych klientów ankietę z której jasno wynika, że warszawiacy wypożyczają orbitreki , rowery stacjonarne , ergometry wioślarskie oraz bieżnie ponieważ :

  • nie mają czasu by po pracy jechać do klubu fitness. Czas ma tu kluczowe znaczenie i związane jest nie z samym pobytem na siłowni lecz z dojazdem do niej i powrotem do domu. (70% ankietowanych)
  • ćwicząc w domu mają poczucie , że są blisko swojej rodziny , a po długim rozstaniu związanym z pracą (szkołą) mają potrzebę bycia razem . (67%)
  • natrafiają na przeludnienie w klubach fitness i dyskomfort w ćwiczeniach (oczekiwanie na określone urządzenie) (59%)

To trzy najczęściej pojawiające się odpowiedzi. Warto jeszcze opisać przypadki takich osób które zaczynają od wypożyczenia sprzętu fitness by później wykupić go na własność , a następnie po krótkim czasie podjąć decyzję o stworzeniu w swoim domu/mieszkaniu małej sali fitness rozbudowując grupę produktów o kolejne sprzęty. Oczywiście dotyczy to tych, którzy mają warunki mieszkaniowe pozwalające na umieszczenie w jednym pomieszczeniu zarówno orbitreka , rower stacjonarny , wioślarza , bieżnię i inny sprzęt.

Wypożyczalnia sprzętu fitness Orbic Polska , zawsze stara się wsłuchać w indywidualne potrzeby naszych klientów i mimo, że brzmi to banalnie to ilość poleceń naszej firmy świadczy o tym, że to JAK pracujemy świadczy o nas.  SPRAWDŹ NAS i TY !